O mnie

Nazywam się Joanna, ale błagam! Mów mi Aśka, bo z Joanną lub Asią raczej nie czuję się zbyt dobrze. Kim jestem?
23-letnią dziewczyną urodzoną w grudniowy poranek; absolwentką pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i mieszkanką Wierzbicy, położonej w województwie lubelskim. Jestem także dziewczyną, która połowę swojego istnienia spędziła na niszczeniu sobie życia i nieustannym poszukiwaniu jego sensu. Ponoć dzięki temu jestem nie do zdarcia.

D
ługo walczyłam o to, by być tym, kim jestem teraz. Silnym, pozytywnym człowiekiem z ustabilizowaną psychiką. Wszystko to zawdzięczam Bogu, który nawet wtedy, gdy ja byłam miliardy kilometrów od Niego, On był w odległości kilku centymetrów.
On ukształtował mnie na nowo. Zmienił całkowicie moje życie. Tchnął we mnie to, co najważniejsze... wiarę, nadzieję i miłość. Dlatego jestem tutaj. Gdzieś w sercu czułam drapanie i niedosyt, a przecież miałam wszystko. Miałam Bożą obecność i Jego miłość. On jednak nie chciał, żebym ukrywała Go przed światem. Chciał, żebym głosiła Jego Słowo, dobroć, nieskończone miłosierdzie. Miłość, w której się utopiłam. Miłość, w której Bóg chce utopić także Ciebie.

Dlatego, jeśli jesteś zainteresowany tym, o czym piszę, to zapraszam częściej :) Służę również modlitwą, wsparciem duchowym i dobrą radą. Poniżej zostawiam moje dane kontaktowe. Z Panem Bogiem!





Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.