O blogu


Witam Cię Drogi Czytelniku!

Na początku chcę Ci powiedzieć, że bardzo cieszy mnie Twoja obecność w tym miejscu i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej.
Zacznę może od tego dlaczego tak właściwie powstał owy blog.
Wiesz, od wielu lat trwała we mnie wewnętrzna walka; duchowa walka. Na przemian wierzyłam/nie wierzyłam, kochałam Boga/uciekałam od Niego. Uwierz, że wcale nie łatwo było ponownie Go pokochać, tak na zawsze. Też zapewne przechodziłeś duchowe rozterki, więc wiesz o czym mówię. 
Wreszcie udało mi się Go odnaleźć i z pełną świadomością stwierdziłam, że nie chcę Go już NIGDY opuszczać.
Zaczęłam się modlić, chodzić do kościoła, czytać Pismo Święte i starać się żyć zgodnie z przykazaniami, które dał nam Bóg. Czegoś jednak w moim życiu wciąż brakowało. Czego? Pragnęłam mówić o Bogu i kościele wszystkim dookoła. Swoją wiedzę czerpałam z Biblii, książek, artykułów, rozmów z duszpasterzami itp. I dlatego powstał ten blog.

Chcę byś pokochał Boga całym sercemPrzede wszystkim znajdziesz tu dużą dawkę ciekawostek religijnych, o których być może nie miałeś nawet pojęcia (nie martw się - ja też!). Dlatego chciałabym przybliżyć Ci to, czego sama się dowiedziałam.

Bardzo istotna jest dla mnie zakładka  O NAWRÓCENIU. Posty oznaczone tą etykietą opowiedzą Ci o mojej drodze nawrócenia. Mam nadzieję, że będziesz chciał przez nią przebrnąć ;) 
 
Kategorią, którą stworzyłam są również PROBLEMY DUCHOWE, których bardzo często jako ludzie doświadczamy. Postaram się wskazać tu rozterki, zwątpienia jakie pojawiają się w naszym życiu i mam nadzieję - uda mi się pomóc Ci je rozwiązać :)

Jedną z najważniejszych zakładek, jakie ruszyły to TWOJE PYTANIA. O co chodzi? 
Nic prostszego. Dręczy Cię jakieś pytanie, na które nie znasz odpowiedzi, a wstydzisz o to zapytać kogoś obeznanego w temacie? Zupełnie anonimowo możesz je zadać na e-mail

kawazBogiem@wp.pl

Na wszystkie Wasze pytania odpowiem ja lub zaufany ksiądz (to już zależy od Ciebie). Najciekawsze pytania zostaną opublikowane na blogu w owej zakładce.  
Zachęcam Cię gorąco do tego :) I nie martw się - gwarantuję, że nic Cię to nie będzie kosztowało! :) 

Zapraszam również na kawa z Bogiem na Facebooku, gdzie znajdziesz inspirujące filmiki, obrazki, a także będziesz na bieżąco z nowymi postami. Daj łapkę w górę :)
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.